Ви переглядаєте застарілу версію сайту. Через 5 секунд вас автоматично перенаправить на нову. Якщо цього не сталося, будь ласка, скористайтеся цим посиланням: brany.edua.info

скасувати перехід

Листопад місяць традиційно місячник превентивного виховання.
Протягом місяця було проведено тематичні години спілкування, лінійку «За здоровий спосіб життя», бесіди з учнями та батьками та інші заходи.
Учні із всіх класів взяли участь у конкурсі малюнків «Бережіть своє серце». За це отримали солодкі подарунки від  батьківського комітету.

Для учнів 5-7 класів було цікаво дізнатися невідомі факти про зуби під час виховного заходу «Що ми знаємо про зуби».
Учні старшокласники почерпали багато інформації під час публіцистичної програми «ВІЛ. СНІД. Відомі і невідомі факти».

Медична сестра школи Бочковська Т.А. провела  контрольне вимірювання показників індексу Руф’є з учнями 7 класу.

Учні 11 класу взяли участь в акції «Виміряй тиск своєму ближньому» (слайд 196,200,201,202,203)