Головна » 2013 » Травень » 29 » Нагороди
Нагороди
Учениці 4 класу Войціцька І. та Ольхович А. з першим Президентом України Кравчуком Л.М.

З січня по квітень 2013 року проходив ІІІ Всеукраїнський конкурс "Моральний вчинок". Загалом на конкурс надійшло 2183 роботи, в тому числі - 52 роботи з Волинської області. В конкурсі взяли участь і троє педагогів нашої школи із своїми вихованцями: Сасовець Л.С., Яцейко О.С. та Войціцька Ж.А.
   Проект "Квіти окраса життя" виконаний четвертокласниками під керівництвом Оксани Степанівни Яцейко зайняв ІІІ місце у конкурсі в номінації "Екологічний проект".
   15 травня 2013 року в місті Києві, у Центрі культури і мистецтв Міністерства внутрішніх справ України відбулась церемонія нагородження переможців ІІІ Всеукраїнський конкурс "Моральний вчинок", яку провела Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі.
   На урочистій церемонії були присутні і учні нашой школи - переможці конкурсу, які були нагороджені Дипломом та отримали подарунки. Керівник проекту Яцейко О.С. відзначена Подякою Національної комісії.

Переглядів: 710 | Додав: IvanMelnik | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.