Головна » 2021 » Лютий » 18

Учні 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня села Брани Горохівського району, Волинської області взяли участь у всеукраїнському конкурсі "Благодійники в дії". Конкурс організований за сприяння Благодійного Фонду "Щаслива лапа", ТМ "Purina" та Фокстрот.

Мета конкурсу - пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві та залучення учнів до практичної допомоги тваринам.

Діти активно взяли участь у конкурсі: підготували фотовиставку "Я - відповідальний господар", намалювали плакати про необхідність стерилізації тварин, взяли участь у виховній годині, проведеній для учнів 4 класу на тему "Правила догляду за домашніми собаками та котами", а також пошили лежаки, які були відвезені у КП "Ласка" міста Луцьк.

... Читати далі »

Переглядів: 142 | Додав: IvanMelnik | Дата: 18.02.2021 | Коментарі (0)